HAYAT BOYU ÖĞRENME ve HALK EĞİTİM MERKEZİ YILSONU SERGİSİ AÇILDI

    Uluborlu Hayat Boyu Öğrenme ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün 2016 yılsonu sergi açılışı 25.05.2016  Çarşamba günü saat 14.00´da Belediye Düğün Salonunda düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Sergi açılışına İlçe Kaymakamımız Adem ÇELİK, Garnizon Komutanımız İhsan ÇINAR, Belediye Başkanımız Mehmet ÜNVERDİ, daire amirlerimiz, kursiyerlerimiz, öğretmenlerimiz ve halkımız katıldılar.

    Program kapalı pazar alanında Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve ebediyete intikal eden Aziz Türk Büyükleri adına saygı duruşunda bulunulması ve ardından İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Açılış konuşmasını yapan Hayat Boyu Öğrenme ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Barış KARCI kurslar hakkında bilgiler verdi. Yıl boyunca açılan kurslarda başarı elde eden kursiyerlere sertifikaları takdim edildi.

    Sertifika töreninin ardından ilçe protokolünce serginin açılışı yapılarak stantlar gezildi. Programın sonunda açılışa katılanlara ikramda bulunuldu. Sergiyi gezmek isteyenler için Perşembe günü mesai bitimine kadar sergi açık kalacaktır.

 

 

 

 

 

Fotoğrafların Devamı İçin Facebook Sayfamızını Ziyaret Edebilirsiniz. 

 

 

Bilgi İşlem / 25.05.2016